| Andra_2344 a întrebat:

AJUUTOOR! as vrea sa-mi conving mama sa ma lase la petrecerea unui baiat dintr-o alta clasa...(dar sa nu creada nimeni ca il plac)vor fi multi din pietenii mei. dara problema e ca petrecerea incepe la ora 7 seara si se termina la 12 noaptea ...si nu stiu' cum sa o conving sa ma lase crying va rog sa ma ajutatipuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Ii poti spune sa vina sa te ia de la petrecere daca aveti masini asa ca sa ii arati ca n-are de ce sa isi faca griji

| Minzyy a răspuns:

Pai spune-i direct...Gen...
-Mama uite un prieten din alta clasa face o petrecere si as vrea si eu sa plec sunt aproape toti prietenii mei acolo...
Daca de data asta spune NU! Planul btongue=]]
-Haide mama ce se poate intampla?puppy dog eyes promit ca o sa vin imediat ce se termina petrecerea...alte idei n-am.Dar la mine merge XD