| tatiiianaa a întrebat:

Ajuutoor! mi-a iesit un cos, sau o buba,. nu stiu mai exact ce este dar e pe buza si din ce in ce mi se face mai mare... crying stie cineva cum pot sa scap de ia? va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| puricel a răspuns:

Este, subliniez, POSIBIL sa ai un herpes.

2 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

Este herpes daca este pe buza.Foloseste mierea, date cat poti tu de des si incearca si cu crema de galbenele, sunt foarte bune amandoua.
O seara Placuta!

| dana85 a răspuns:

Este herpes si nu ai voie sa-l scoti, trebuie tratament, unguent de la farmacie.