| FundaTeRog a răspuns:

Buna! Alb cu negru este mai de domnisoare, iar daca are roz, e mai copilaresc.
Apoi fiecare cu pararea ei. Funda? Ms♥

| Mentaa a răspuns:

Paai.depinde thinking daca ai perul brunet iti merge cea cu alb si negru.
Iar daca il ai blond, iti merg amandoua big grin

| JjJjH9 a răspuns:

Alb cu nergu improspateaza chipul, parca bucura privirea. iti da o stare de bucurie, sa spun mai corect...nergu cu roz nu e deloc rau. e o culoare ai solida, dar totusi depinde unde vei purta rochita, daca e vorba de vreo sarbatoare intr-un local, ceva solemn, desigur ca alegerea potrivita va fi negru cu roz, iar daca vrei ceva mai casual, desigur ca alb cu negru