| Shake a întrebat:

Alfonso Herrera sau William Levy? Justificati raspunsul, cine are aceeasi parere ca mine primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| Alle_1389 a răspuns:

Poncho, clar!
El a innebunit adolescentele din toata lumea.
Este superb.Are farmecul lui. Este un actor si cantaret de nota 10.Se dedica fanilor. Este minunat
W. L. este in schimb frumos trebuie sa recunosc ca arata bine,. are si el farmecul lui. Chiar si el a inebunit adolescentele. Dar nu ca Poncho. El este the best; x

Te pupic

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Alfonso herrera... william levy e metrosexual, deci nu imi place.
in plus poncho, a jucat in rbd, are si voce, e mai dragut, william e prea... fals.

| Victoria a răspuns:

William Levy :X E super frumos, mai frumos decat Poncho, inalt, blond si joaca foarte bine :X

| OanaG a răspuns:

William Levy pentru ca :X e duulce rau, are un corp super frumos si are un fizic care te scoate din minti :X

| SlowLikeSnow a răspuns:

Alfonso imi plac brunetii:X si are un farmec aparte.

P. S: ii statea mai bine in Rebeldewinking

| MinnieHaha a răspuns:

Nu te supy dar nu pot sa aleg... insa, daca as putea alege, l-as alege cu siguranta pe alfonso!