| AdrianaINNA a întrebat:

Alfonso Herrera sau Wiliam Levy?

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Wiliam Levy day dreaming

| JustMe a răspuns:

Wiliam Levy

| Emeraude a răspuns:

Niciunul. Nu-mi inspira niciunul masculinitate in adevaratul sens al cuvantului.

| Shinen a răspuns:

Aman2. Nu prea pot alege

| BubuLina999 a răspuns:

Alfonso Herrera imi place mult ...bine ca amandoi sunt draguti dar il prefer pe el. e si mai tanar si mai dragut

| rebela a răspuns:

Amandoi:X
Sunt foarte cunoscuti si foarte frumosi dar cred ca Wiliam arata mai bine are muschi mai sexi dar si Alfonso nu este mai prejos.

| Cjay a răspuns:

Sh unu sh altuhee hee)... app sunt baiat laughing... Dar cred fetele l-ar alege mai mult pe Wiliam Levy.

| lilbunny a răspuns:

William Levy