| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha, TPU! am mare nevoie de statusuri gen asta: Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi…Am nevoie de mai multe...Va rog! dau funda la cele mai multe si mai faine! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

Http://www.facebook.com/pages/Z%C3%A2mb%C4%83rici/243819 342312772
Apar statusuri in fiecare zi :x.

1 răspuns:
| 2AN7 a răspuns:

1. happy Cel mai urat lucru e atunci cand persoana iubita te intreaba pe cine placi;-<
2.;-j Uraste-ma ca de iubit n-ai fost in stare smug!winking
3.O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor, si s-a prefacut intr-un vis de-amor "
4. Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "
5. Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste… "