| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha, TPU! Cum pot sa setez la Facebook sa nu imi poata vedea toata lumea pozele, sa nu poata comenta, si alte chestii? Adica sa imi fie profilul privat pentru cei care nu imi sunt prieteni.Stiu ca de undeva de prin setari, da nu stiu de unde...Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes.Pe pasi daca se poate big grin. Dau fundita si vot.Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| OoAlexaOo a răspuns:

Ai in colt "Setările contului", adica un icon, ultimul. Apesi si o sa ai Setarile contului. Cauti, in bara, Confidentialitate. Acolo vei avea intrebarile "Cine imi poate vedea lucrarile" si "Cine ma poate cauta?"
Te descurci de aici. Sper ca ai inteles.
Succes! big grin

1 răspuns:
| ImmortaluL a răspuns:

Pai simplu, langa rotita aia de sus mai o chestie in stanga si dai clic acolo: Si apoi dai unde scrie: "Cine imi poate vedea lucrurile mele?"