| alecsa91 a întrebat:

Cum se face ca o persoane pe care nu o am la prieteni pe facebook mi-a dat like la o poza? Asta inseamna ca imi poate vedea profilul? Ca eu am setat niste chestii pe acolo, ca sa nu mi-l poata vedea oricine. Cum as putea sa fac sa nu imi mai poata vedea nici pozele?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

De fiecare data cand iti pui o poza noua, uita'te acolo unde poti scrie locul in care ai fost si descrierea, trebuie sa ai" public, doar prieteni, doar eu" etc. Pui la doar prieteni!
Funda?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate o ai la prieteni dar si-a schimbat numele

| OOOLEOOO a răspuns:

Poti schimba asta la setarile despre privacy

Din meniul din care dai Iesire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are legatura cu Dragoste si sex?

| artemiX a răspuns:

Pai raporteazal ca ti-a incalcat proprietatea si i se v-a inchide contul! Funda plz dai?happy