| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha, TPU! Este adevarat ca aparatulRelax&Tone ajuta la datu de grasime jos de pe burta? eu am acel aparat da nu sunt sigura...si app ajuta si la celulita? dau funda! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Da chiar merge. Verișoara mea îl folosește și sincer chiar dă rezultate și se cunosc.

2 răspunsuri:
| QuizMaster a răspuns:

NU.Este un aparat de la teelshoping si nu merge.Majoritatea aparatelor de la teleshoping sunt minciuni pentru a stoarce oamenii de bani.Nu merge, la fel cum nu merg nici tenisi pentru slabit, cutitele sau alte produse de la teleshop.

| CrazyGirl2 explică:

QuizMaster, nu il am de la teleshopping! il am de pe okazii.ro