| anonim_4396 a întrebat:

Alta problema... Prietena mea, M. are mai mult succes la baieti decat mine. Fiecare baiat pe care-l plac, ii place si ea.Culmea este ca si ei o plac tot pe ea. Poate nu stiti despre ce vb. pentru ca nu vi s-a mai intamplat. Dar este extrem de frustrant. Poate pentru ca este si mai frumoasa. dar toti ne spun ca semanam ca niste surori.Cu exceptia faptului ca ea e blonda cu ochi albastri si eu satena cu ochi caprui, plus ca eu am 1, 64 si ea 1, 60. Nu stiu ce sa fac, cum sa-i spun pentru ca acum cateva zile a fost cu baiatul care-mi place la piscina si s-a sarutat cu el. (ea nu stia ca-l plac)...

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Fa ce-ti dicteaza inima, daca chiar simti ca face asta intentionat(chiar daca ti-a zis ca nu stia, poate a mintit) incearca sa te indepartezi de ea, dar daca a facut-o din intamplare si regreta, o sa ti-l lase tie.Dar ce-l mai bine e sa-ti asculti inima, sper ca ti-am fost de foloshappy

1 răspuns:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Pai nu stiu... Daca zici ca nu stia si ca nu face intentionat chestiile astea, cred ca te-ar intelege daca i-ai explica. Dar nici ea nu prea are ce face. Daca lumea spune ca semanati, nu cred ca e vorba ca ea e mai frumoasa. Cred ca pur si simplu pana acum nu a fost sa fie...