| Bettt:) a întrebat:

Am 1.68 si 48 de kg, dar mi se pare ca sunt prea slaba. Cum as putea sa ma mai ingras, dar fara sa mi se puna sunci pe burta? big grin

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Esti intre slaba si normal.
La 1, 68 normal ar fi sa ai cel putin 52 de kg.
Mananca fast-food`uri, dar sa nu abuzezi. Deoarece trebuie sa avem grija si de organismul nostru, nu numai de aspectul fizic.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu ma chinui sa slabesc, in fine happy. Fa abdomene si consuma alimente mai consistente.

| DraIneR a răspuns:

Esti perfecta sa nu pui pe tine happy
O sa se ocupe de asta copilu la vreo 25 de aniwinking

| UnNimeni_8193 a răspuns:

Ti se pare ca ești slaba?! laughing apoi de mine ce sa mia zici care am 1. 70 m și 47 kg? plus ca sunt și BĂIAT.