| NUUSTIU a întrebat:

Heii TPU. Eu sunt slaba si veau sa ma ingras. Astfel mananc mult dar fac si abdomene ca s nu se pun pe burta pentru ac eu vreau sa se puna pe picioare. Daca fac abdomene slabesc? Si ce as putea sa mananc ca sa ma ingras. In afara de fast-fooduri pentru ca la mine nu dau nici un rezultat. Multumesc.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mănâncă sănătos, nu otrăvuri gen fast-food-uri și practică un sport!
Pa, pa.

| pinkystyleツ a răspuns:

Sa te ingrasi?laughing o. o usor!laughing mananca multa paine in special snitele facute in casa dulciuri cicolata...si cam atat! obezitate placuta laughing

| ecristinamc a răspuns:

Off Doamne...Lumea vrea sa slabeasca si tu sa te ingrasilaughing
Sincer nu prea cred ca mai ai sanse acum.Asteapta sa vina Pastele si atunci o sa ai ce mancawinkingAcum. e cam greuthee hee

| AngelOnEarth a răspuns:

Eu zic mai bine sa te duci la un nutritionist si sa-ti faca un regim personalizat, pentru ca fiecare persoana are organismul diferit. Poate unii se ingrasa de la alimente care pentru tine nu au niciun efect.