| Anutza123 a întrebat:

Am 1.71 si 13 ani... Sfaturiiii! Va rog nu vreau sa ma mai inaltcrying

Răspuns Câştigător
| Irinnaaa a răspuns:

Nu ai cum sa te opresti din crestere. Organismul tau este intr-o continua dezvoltare si numai el va decide ce si cum. Peste cativa ani 1.71 n-o sa ti se mai para asa mult si oricum, nici n-o sa mai cresti asa mult de acum incolo. Te-ai dezvoltat mai brusc, dar probabil vei creste din ce in ce mai putin, spre deloc.
Depinde cat de inalti sunt si parintii tai, dar copii sunt mereu macar putin mai intalti. Fetele inalte sunt oricum mai frumoase si mai gratioase ( si ti-e mai usor sa-ti menti si greutatea sub controlwinking ).

5 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Stai calm ca nu o sa mai cresti cate 20 de cm pe an. Te-ai dezoltat repede, asta nu inseamna ca o sa te dezvolti in ritmul asta pana la 20 de ani. Stai linistit ca sunt o groaza de baieti inalti si frumosi!

| LookAtMe a răspuns:

Crede-ma, la o vastra mai inaintata daca ai 1.71, vei fi foarte mic... Si in plus toata lumea prefera oameni inalti, deoarece ai impresia ca esti mai protejat in preajma lor

| Sprite a răspuns:

Adevarul este ca, baietii se dau in vant dupa fete inalte, nu ai aflat asta inca? Mai bine, pentru ca ai tot timpul! Pe la 18 ani o sa iti amintesti de ce ti-a zis odata Sprite si o sa fie … "Aha! Sprite spunea pe bune"! happy