| SteauaROsie a întrebat:

Am 1, 72m in inaltime
sunt scund?
sau inalt?
(plictiseala)

8 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Esti inalt

| girlloveboy a răspuns:

Depinde de varstabatting eyelashes

| olly13 a răspuns:

Si eu am 13 ani si o luna si am 1, 70 deci nu stiu cati ani ai u daca ai 13 ani esti inalt logik

| theprettyreckeless a răspuns:

Te consideri mic? oh, god. sunt fata am 15 ani si 1, 75straight face si eu ma planglaughing
esti cel mai okwinking

| bogza2 a răspuns:

Am 17 si am 1. 79

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Tu te consideri mic?!happy
--
Atunci lasa`ne!happy

| foreverANDaDAY a răspuns:

Ai putea foarte bine sa scutesti site-ul de astetfel de intrebari puse din plictiseala si in loc sa postezi intrebari inutile mai bine dai niste raspunsuri utile.
Voi fi binevoitoare si iti voi raspunde la intrebare. Esti inalt.

| simlpu a răspuns:

Eu unul zic ca esti inaltwinking