| GigelMuschi a întrebat:

Am 1.76 inaltime si 70 de kilograme sunt baiat ce spuneti sun gras mai trebuie sa slabesc?

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Uita`te in oglinda... Ce vezi?
Un musculos sportiv inalt si chipes?
Un,, Dolce-Gabbana'' cu parfumuri Armani si fite?
Sau un grasut prostut?
Mie una imi place prima varianta :X si a doua merge!
Eu zic ca nu. pentru inaltimea ta nu!
Deci merge. 60-70. p`acolo.

| valy a răspuns:

Nu...atat timp cat te simti tu bine in pielea ta. totul e super oky. daca tu simti ca vrei sa te ingrasi fa-o... daca vrei sa slabesti si crezi ca ai nevoie fa-owinkingcum te simti tu mai bine asa sa fii

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

După nume eşti cam binelaughing
Ehh.eu am cam 1. 80-1. 85 (nu ştiu sigur) cu ceva mai mult de 90 de kg şi mi s-a spus că nu arăt deloc rău. aşa căhappy

| kryss_1640 a răspuns:

Pai daca u la 1, 76 ai 70 kg ce sa zic eu cre la 15 ani am 1, 75 si 108 kg?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kryss_1640):

:o:o:o:o:o:o