| raduspace10 a întrebat:

Am 100 milioane. Cum pare mai cocalaresc daca ii tin in portofel si gen ma duc cu ei la o petrecere? 200 foi de 50 lei, 100 de 100, 50 de 200 sau 20 de 500?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10.000 de 1 leu.

| raduspace10 explică (pentru anonim_4396):

Vin cu valiza laughing buna idee

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai BMW nu esti cocalar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in portofel boss, teanc direct in buzunar

| mentholinks a răspuns:

Mai cocalaresc este sa ai doua teancuri de cate o suta de foi de 50 de lei prinse cu elastic nu tinuti in portofel.

| CosminCD a răspuns:

In toate felurile pare cocalaresc! Nu conteaza in cel fel ii tii in portofel....aici e vorba de atitudine. Si atitudinea de a merge la o petrecere cu 100 milioane e de cocalar!