| emrys369 a întrebat:

Am 11 ani si as dori sa invat engleza vara asta. la scoala facem engleza dar nu facem mare lucru (parca invatam engleza la gradinita). puteti sa imi dati carti, manuale, caiete, site-uri, etc. de unde sa pot invata engleza?
va multumesc frumos pentru ajutor!

1 răspuns:
| Magheti_Cristi_1995 a răspuns:

Te inteleg.cauta pe google translate si scrieti lists de cuvinte si invatale.sa nu incerci sa cauti gen:invata ori ce limbs in 5 min ori chestii din astea. Si nu ai chiar pe nimeni din neamuri, vecini, prieteni etc care stiu lb eng?