| KIdda_6499 a întrebat:

Am 12 ani si abia mia cazut ultimul canin ...la toti prietenii /prietenele mele /mei leau cazut toti dintii... e grav ca nu mi-au cazut inca?

Răspuns Câştigător
| Fisstic a răspuns:

Nu.E ceva normal.Probabil esti mai putin dezvoltat/awinking.Nu e ceva rau. Funda?big grin

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Mie mi-au cazut toti dinti dar maselele nu happy
stial linistita nu se intampla nimica daca nu ti-au cazut toti dinti :d
e ok...
p.s.:ultimul canin a cazut la varsta de 11 ani :d

| CoolSaku a răspuns:

Eu am 13 ani si nu mi-au cazut inca toti caninii, nu mai vorbesc de premolari si masele, iar dentistul meu nu a spus ca e vreo problema.