| andutz a întrebat:

Am 13 ani. si mi-au cazut incisivii laterali si centrali, de jos si sus, un canin (asta nu stiu sigur daca doar unul), si niciun molar. De ce? Vreau sa scap de ele mai repede pentru ca sunt cariatecrying. Prietenelor mele le-au cazut toti dintii. Mie de ce nu?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alistair a răspuns:

Bucurate pentru ca persoanele care schimba toti dintii mai tarziu nu au probleme la adolescenta cu noii dinti. O sa te bucuri la 18 ani ca ti-au cazut dintii de lapte mai tarziu si restul fetelor au gura plina de plombe pe cand tu o nu o sa ai nici una.

| LaLalaaa a răspuns:

Si eu am 13 ani si mai au dinti de cazutwinking nu'i nimic nu e sf lumii!laughing