| ƛƝƊƦЄЄƛ a întrebat:

Am 13 ani 1.67 şi 44 kg...E normal? Sunt prea slabă sau prea grasă?laughing

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

E bine.

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eşti prea slabă. Ar trebui să ai în jur de 57 de kilograme, pentru că greutatea unei fete se poate calcula astfel:
(1), 67 - 10 = 57

| elisarktis a răspuns:

Esti foarte okhappy eu am 14.1, 65 si cam 45 kg.
se zice ca greutatea corecta e innaltimea -10 adica ar trebui sa am 55 (no way sa ma ingras 10 kile) laughing eu zic ca depinde de fiecare.mi se pare ca esti echilibrata

| AndraAd a răspuns:

Grasa nu etsi. eu am 15 ani, 1.70 si 47 de kg....eu sunt slaba straight face desi nu ma vad mami grasa de atata laughing