| Teodora_Ioana_1996 a întrebat:

Am 13 ani si am 1, 54 si nu am crecut prea mult in ultimii ani. Nu stiu daca mai cresc. Dar daca fac volei serios sar putea sa ajung la 1, 70 pe parcursul anilor? Ambii mei parinti sunt destul de inalti la fel si familia mea

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Da, poti sa ajungi acolo si fara volei daca ai parinti inalti... o sa cresti cu siguranta ---> stai linistita (ai timp)!

3 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Daca ajungi la 1, 80 e bine, daca o sa treci de 1.80 o sa fii prea inalta happy

| artmosfera a răspuns:

Te lovește pubertate și te mai înalți

| justanotheralien a răspuns:

Pana am 15 ani si am inaltimea ta. Daca ai parinti inalti nu ramai asa. Si poti practica si baschet. Totusi, cu ce te ajuta sa fii inalta?