| sica2 a întrebat:

Salut tuturor celor sunt cam stresat si putin speriat adica eu am 16 ani si am inaltimea de 1, 81m si imi este teama ca nu cumva sa nu mai cresc in inaltime parinti meu sunt destul de inalti zic eu tata are 1, 88-1,89 cam asa si mama 1, 64 si as vrea sa stiu daca as putea sa ating inaltimea de peste 1, 90m adica imi recomandati ceva exercitii sau sport ceva si ce parere aveti o sa mai cresc sau raman atata? ofer funda celor care imi raspund

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Baschetul ajutawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina la 25 de ani ai sa tot cresti. Daca faci 2, 50m anunta-ma si pe mine.

| RexCuParuCret a răspuns:

Tu la 1, 81 esti speriat doamne fereste, vrei sa dai la basket profesionist sau sa fi paluga?

| boyboyplayboy99 a răspuns:

1.81... Eu zic ca e de ajuns, de ce iti trebuie mai mult? Daca tu vei face ceva doar ca sa ajungi la 1.90 vei inalt si desirat, adica vei arata caraghios. Mai bine4 apuca-te de sala, pui si muschi pe tine si ajungi pana la 1.85 cam asa.