| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am facut sex cu doua fete de 14 ani amandoua, dupa 4 luni au inceput sa aiba burta cam mare credeti c sunt gravide, daca da, ce as putea sa fac?/, ajutorrrrrrrrrr

Răspuns Câştigător
| CynicalCunt a răspuns:

Eventual o sa nasca niste adidasi. rolling on the floor. La fel ca aia cu pantalonii?rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Tu esti sigur ca ai bagat-o pe 'poarta' care trebuie?laughing

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Viseeeee,ai vrea tu sa faci asta!
Nu mai minti!

| 0000anonim0000 a răspuns:

:facepalm: cuvantul prezervativ iti spune ceva?

| Twixi a răspuns:

Vezi poate nasc gemeni rolling on the floor.

| Kristina_3133 a răspuns:

Si daca au mancat prea mult dupa intamplarea asta si le-a crescut burta din cauza caloriilor laughing?

| spanzy a răspuns:

Totul e posibil rolling on the floor

| BoOgGhHyY a răspuns:

Du-le la un doctor.cumparale cate un test de sarcina.ba da tu nu stii de prezervativ? da esti sigur ca dupa ce te-ai culcat tu cu ele nu sau mai culcat cu nici un baiat?

| BoOgGhHyY a răspuns:

Da ce iti faci atatea griji dacu nu tiau spus nimic ce problema ai tu. daca cumva au ramas gravide iti spuneau.

| xanonymx a răspuns:

Daca nu ti la nici una dintre ele...nu ar trebuie sa-ti pese era in grija lor sa se protejeze(si a ta daca nu vrei vreo boala) dar in principal a lor...