| elena10 a întrebat:

Am 14 ani, 1.65 si 56 de kg. Fac zilnic cate 50 de abdomene si cate 7Km la bicicleta medicinala. Dimineata nu mananc pentru ca nu prea pot. In rest mananc pe la 11, pe la 15 si pe la 19. Gustari intre mese nu prea. Apa beau mai mult de 2 l pe zi. Ce a-si mai putea sa fac ca sa mai slabesc putin?

Răspuns Câştigător
| Medis a răspuns:

Vaaaaaaaii... atat am si eu tongue dar am 15... ma rog treaba esti ca esti foarte bine cum esti, esti si inalta nu ai dc sa-ti faci probleme happy eu zic sa nu slabesti, esti buna asa cum estiwinking

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Văleu! Da' tu cât ai vrea să ai? 30 de kile cu tot cu cărămidă şi udă pe deasupra?!
Stai fiinţo liniştită. Eşti bine aşa cum eşti. Şi-n plus... ai 14 ani... fă-ţi probleme de genul ăsta peste vreo 6-7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti perfecta pentru varsta ta si nu ar mai trebui sa mai faci altceva ca sa mai slabesti. Fa exercitii in continuare sa iti mentii silueta si sa iti formezi un corp frumos