| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si 6 luni iar inaltimea mea este de 1, 58. Ce exercitii, vitaminte, trucuri sau alte lucruri pentru. a creste in inaltime imi puteti spune?

3 răspunsuri:
| Enaaa a răspuns:

Ahahah, ce coincidenta...eu am 14 ani si 10luni.si tot am 1, 58cm...eu incerc sa maninc multe fructe, legume, si curind voi merge la inot... poate vrei sa mergi la baschet? aceea te a ajuta(ne va ajutawinking...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sporturi de toate felurile, in general bascet, handbai volei.

| ammy a răspuns:

Eu am 14 ani si o luna si am doar 1, 53 cm, dar nu imi fac probleme.desi fac un sport, volley, nu m-am inaltat considerabil. Asta cauza poate fi si una genetica. Incearca sa faci un sport ce are la baza sarituri, exercitii de intindere...Succes