| BV_Valentin_1995 a întrebat:

Am 15 ani 1, 70m si doar 50kg ce sa fac sa ma mai ingras? Ce ar trebui sa mananc? (Sunt baiat)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti liber sa mananci ce vrei
sa iti faci toate poftele
nu sta pe ganduri
laughing))))))atata timp cat nu faci exces de dulcuri sau nu mananci un anumit tip de mancare in cantitati foarte mari va fi totul ok
incearca din fiecare tip de mancare

| GreenVoid a răspuns:

Vitamine.Mancare sanatoasa si exercitii fizice sa pui muscularawinking

| Beatrice_Crina_2001 a răspuns:

Ai nevoie de ceea ce se gaseste in paine, carftofi si paste. Incearca sa mananci cat mai multa paine sau nu stiu. cartofii. paste, spaghete. bine-nteles ca si nevoie de carne. Dar gandeste-te la ceea ce mananci, in situatie ta, ar fi bine sa consumi carne de porc si vita. Sper ca te-am ajutat!

| Nicoleta1234 a răspuns:

Buna,incearca sa manaci cu paine de trei ori pe zi sau chiar mai mult.eu am aproape 16si am 1, 55 si 38kg si mi s-a spus sa nu mai mananc paine cand eram mai grasa (45kg)deci te va ajuta