| Eminem2012 a întrebat:

Am 15 ani si sunt din Timisoara. am nevoie de niste bani urgent si nu stiu ce sa fac. aveti niste idei? vreau sa lucrez ceva dar nu gasesc nimic. help dau funda

4 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Eu am strâns 90 de lei cu banii de buzunar primiţi când ieşeam. Nu-mi luam nimic şi îi lăsam acasă.
Poţi să spui că ai nevoie de bani să ieşi în oraş, şii îi păstrezi.

Altă metodă nu ştiu. Doar să împrumuţi. dar nu e preferabil.

O zi bună!

| NicollHellen a răspuns:

Bună seara.
Puteți accesa linkul următor pentru detalii: este o ofertă nou nouță apărută pe piața romînească : http://bluediamondgeneration.blogspot.ro/ Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:*!

| squize2 a răspuns:

Cauta pe anuntul telefonic

| ilymtfk08 a răspuns:

Imparte pliante