| rafaell a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa lucrez undeva am nevoie de bani stiti ce as putea face sa impart pliante etc

2 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Bună ziua.
Ținem să vă anunțăm că, compania noastră recrutează tineri ce doresc să lucreze. Sezonul acesta vă întâmpinăm cu ofertele de pe următorul blog: http://ladys-business.blogspot.gr/ În cazul în care doriți informații suplimentare ne puteți contacta la următoarea adresă im: ladys. business! Alegeți un viitor mai bun :*!
Cu stimă și respect,
LadyB

| HinataHyuga1207 a răspuns:

Cauta pe Ejoburi. ro! Sa nu te duci la Decathlon deoarece menageri aceia sunt rai! (Ai pauza fixsa si daca intarzii un minut te dau afara si daca ai nevoie la toaleta nu te lasa decat pana la pauza) Si daca nu esti majora pot sa-si bata joc de tine si sa nu-ti primesti banii! Ai grija! Sper ca te-am ajutat!^_^