| maryangelll a întrebat:

Am 16 ani, 1.73m si 62 de kg. La ce greutate credeti ca as fi considerata o persoana slaba? P. S.:Sunt fata. happy

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde si de corpul pe care il ai acum la 62 kghappy eu am 53 la 14 ani si 1.73/74 nu stiu sg happytongue, si cred ca este destul de bine pentru varsta ta dar daca vrei sa mai slabesti ai putea ajunge pe la 54 55... happy succes

| ExpertoTpu a răspuns:

Esti foarte bine asa, incearca sa menti greutatea asta si practica un sport care te dezvolta(baschet, volei). Succes :*

| GREWup a răspuns:

Pai se zice ca trebuie sa ai inaltimea cu 10 mai mult decat greutatea happy eu am 1, 65 si 45 kghee hee