| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si am barba numai petice si nu arata bine. Cum pot face sa imi creasca barba mai repede? Stiu de metoda cu barbieritul foarte des. Exista si altele?

3 răspunsuri:
| ZeroDiferit a răspuns:

Adolescenta e o perioada mai sensibila, corpul trece prin niste schimbari, poate ca te simti un pic ciudat, poate ai si problema c cosuri, dar ideea e ca asemenea unui boboc care devine floare...si adolescenta e un proces frumos. Nu forta nota. Ai un pic de rabdare. Daca chiar vrei sa accelerezi procesul exista o singura solutie: hormonii, dar ai grija cu testosteronul nu e de joaca.

| godfather1997 a răspuns:

Salut, foloseste ceara. Poti sa te duci la un salon special si de epileaza cu ceara calda sau poti cumpara de la farmacie ceara rece pentru fata si trebuie sa te faca cineva acasa. Asa o sa trebuiasca sa faci o data la 2 saptamani dar depinde de persoana. Salut

| ZeroDiferit a răspuns (pentru godfather1997):

Anonim vrea sa i creasca mai repede barba nu sa se epileze, fi mai atent la intrebare!