| Anonima2929 a întrebat:

Am 16 ani și încă îmi place să mă uit la desene animate. Credeți că mă comport prea copilăresc?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Depinde de desene. De exemplu, e prea copilaresc de la 16 ani in sus sa te uiti la Franklin testoasa, sau Marcelino, sau alte desene special dedicate copiilor mai mici. Dar daca e vorba de desene animate ce contin violenta, drame, actiune, aventura sau toate amestecate, te poti uita la ele si daca ai 40 de ani sa zicem. E tot o forma de divertisment. Bine inteles e si de preferinta fiecaruia, cum ar fi in cazul lui Dario si al Violletei.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| MarianWLF a răspuns:

Am 27 si ma uit atat la anime cat si la desenele mai vechi gen Tom si Jerry sau Looney Tunes, e o diferenta intre ce iti place sa consumi si modul cum te comporti in societate sau nivelul tau de maturitate, deci stai linistita.

| Violleta2022 a răspuns:

Unii baieti intra la puberate multa mai tarziu decat altii, fiind inca la stadiu de copilarie, mai multi an.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e nimic gresit aici.Si eu mai revad desene animate cu drag, asa din cand in cand.

| Hyperion7 a răspuns:

Clar nu! Și eu mă mai uit la sponge bob sau Gumball, deci da

| VoidEternal a răspuns:

Animațiile nu sunt doar pentru copiii. Eu am 35 și încă mă uit cu drag împreună cu fiica mea de 7 ani la animațiile clasice Disney și nu numai.

| VoidEternal a răspuns:

"Unii baieti intra la puberate multa mai tarziu decat altii, fiind inca la stadiu de copilarie, mai multi an."

Și unele femei se nasc bătrâne. Cum ar fi cazul tau Violetta.

| sammie a răspuns:

Nu. Copilăresc e că te gândești că asta e copilăresc.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu este greșit,personal și eu în momentele în care mă simt trista, caut pe YouTube desenele copilăriei mele, de la Marta vorbareața, la trenul Express, copiii de la 402, H20, etc.

| careestefazafrate a răspuns:

Este absolut normal, eu am peste 20 de ani și ma uit la desene animate

| Geass1 a răspuns:

Mama mea se uită la desene animate și e demult trecută de 18 ani. Nu e nimic greșit în asta. Și eu mă uit happy

| SwedishMeatball a răspuns:

Eu am 22 si inca ma uit laughing deci nu