| Cherry a întrebat:

Am 17 ani si 1.75 si 48 de kgsad. Imi place cum arat, dar mai vreau sa ma ingras la picioare si la fund macar vreo 3 kgthinking Dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| cristina_2606 a răspuns:

Mananca noaptea... dupa 11. cand vrei.nu stiu, ciocolata.inghetatabig grin

3 răspunsuri:
| LoGaS a răspuns:

Greutatea ideala pentru inaltimea ta ar fi 68-70 kg, ai putea lua TotalMass pentru a-ti face pofta de mancare. Eu de la acest produs m-am ingrasat 18 kg. Apropo, nu te poti ingrasa doar in anumite zone.se pune peste tot nu numai la fund si picioare. Succes!

| LoGaS a răspuns:

Cristina...daca vrei sa te ingras incearca sa o faci cat mai sanatos, nu prin ciocolata si inghetata. Si nu seara, trebuie sa ai mese cat mai regulate ideal ar fi sa ai 4 mese pe zi.

| florina22 a răspuns:

Si eu am 1, 70 si 47 - 48 kg. exact ca tine, si eu vreau sa ma ingras la picioare putin:\