| Andreeaioan115 a întrebat:

Am 17 ani, stiu ca este o intrebare ciudata, insa cate etape au trecut din viata pana la aceasta varsta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Faza uterina, faza post natala, faza cand ai inceput sa vorbesti, sa mergi, sa inveti, apoi pubertatea, adolecenta acum maturitatea ta ca adult

1 răspuns:
| Xeriana310 a răspuns:

Păi ești la vârsta adolescentei inca pana vei împlini 18 ani.Tu acum practic esti la a 3 a etapa, ar veni 1 etapa-bebeluș 2.copil 3.Adolescent 4.adult 5.senior