| ßeatryce a întrebat:

Spuneti-mi o experienta mai ciudata din viata voastra...stiu ca nu e intrebare dar sunt curioasa! Dau funda la cea mai interesanta!

Răspuns Câştigător
| Elise_1052 a răspuns:

Mergeam acasa si in fata mea era o fata si eu mergeam pe acelasi drum cu ea si daca ea mergea in dreapta mergeam si eu si tot asa.Ea credea ca o urmaresc si a luat-o la sanatoasa laughing.

1 răspuns:
| lilita a răspuns:

Plec la frizerie îi spun să-mi facă părul șaten cu șuvițe roșii și uite ce se întîmplă: după ce mă vopsește plec acasă îmi plăcea, a doua zi părul meu cădea întruna și se făcea din în ce mai albastru.plec la ea înapoi la frizerie ș-ii spun: doamn" ce-i asta? și tot așa,mi-a întors banii,dar nu-l puteam vopsi din era catastrofă și nici nu puteam merge cu căciulă în toiul verii,plec să-mi cumpăr perucă, nu găsesc pe plac dar i-au una.o măsor, e bine.plec acasă ca să vezi îmi vine bretonul în ochi,plec iarăși la o altă frizerie și îmi frizează peruca prea scurt.ce să fac am stat o vreme în casă.dar apoi deja mă obișnuisem și mai ieșeam afară, dar atunci eram la Italia, pînă cînd am venit la Romania s-a schimbat...