| JokKer a întrebat:

Am 2 motanasi si 1 pisicuta de o luna, nu stiu ce nume sa le pun. Sunt foarte frumusei... minunati! Va rog, dati-mi vreo idee. vreun nume de pisici care va plac. Cel mai frumos nume si reusit va dau funditA...

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Pentru motanasi : Bitsu, Mitsu, Felix, Moty, Motu, Mister Black ( sau white ).
Pentru pisicuta : Mitsa, Pisy, Dreizi, Pika, Pinky, MissWhite (sau Black).

| Didw a răspuns:

Buna kiss
Ce dragut! Sa iti traiasca love struck
Pentru pisicuta => Mitsy, Snowy(daca e alba), Tamy, Fifi, Missy, Sena, Tamisa, Smile(daca ti se pare ca ar zambi tot timpul)
Pentru motani=> Blacky(daca e negru), Felix, Fernard, Fenny, Albe, Aaron, Andrew, Pam, Ziggy. :X
Sper ca iti plac numele. Sa imi spui si mie ce nume ai ales. Pa, pa

| JustMusic a răspuns:

Pentru pisica : dezirica, dolly, riki
pentru moatani felix nero danila nimic

cam asa imi amintesc ca ii chema pe ai mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufi, barsic, gesica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceti