| Aphrodita a întrebat:

Am 3 baieti care stiu ca ma plac si merg intr-o tabara la munte in care vin toti 3.nu stiu pe care sa il aleg...as vrea sa ii pun in anumite situatii ca sa imi dau seama care ma place cel mai mult. dati-mi niste idei... happy

3 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Pai daca iti place de ei poti sa alegiunu. nu neaparat asa ca iti pare rau de ei. Eu am o iedee... nu ii pune in situatii. eu zic sa fii atenta care se comporta mai frumoas care se aseamana cu tine. care e cel mai elegant care iti place tie. intr-o discutie inceraca sa bati un apropo ca tie iti plac florile sa vedem daca iti va lua vreunu flori. ori vezi si u care se gandeste sa iti i-a ceva... sau care se gandeste sa iti dea geaca lui. oricum daca nu iti place de niciunu nu e obligatoiu sa alegi unu.

| Fluturemov a răspuns:

Stai cu toti 3! laughing. glumesc. sa nu faci asta.

Vezi care se comporta mai frumos cu tine.nu ii pune in nici o situatie pentru ca o sa isi dea seama si s-ar putea sa rada de tinewinking.

Bafta! si distractie placuta in tabara tongue

| BcX a răspuns:

Sari intr'o groapa si vezi care te salveaza primul rolling on the floor