| anonim_4396 a întrebat:

sambata merg in tabara la munte, intr-o cabana! as dori o lista cu ce ar trebui sa imi iau! va rog, dati-mi ceva idei!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Haine atat subtiri cat si groase
Mancare (sedvisuri cu cascaval, snitel si dulciuri)
Carti, laptop daca ai, mp3, mp4, nu uita de casti, carti de citit, remi, table, sah...
Cam atat mi-a venit in minte big grin
Distractie placuta happy

| Pavel98 a răspuns:

Pai lucrurile fundamentale sunt: periuta si pasta de dinti, 4-5 perechi de haine de schimb (daca e de multe zile), 2 perechi de adidasi dintre care una sa fie comoda, o umbrela in caz de ploua, un rucsac fiindca e foarte util (pentru diverse lucruri), nu mai stiu (daca ai PSP sau chestii de astea sa nu te plictisesti).

| beteluta a răspuns:

Pai o genta cu haine, mancare, ceva drag, si ce mai vrei tu