| dinumario a întrebat:

Am 9 ani imi place de o fata de la mine din clasa cum sa o impresionez

Răspuns Câştigător
| Puffy26 a răspuns:

Bunăă. Iți spun părerea mea, pentru. ca sunt fată si iti spun cum m-ar impresiona un baiat. Păii. Dacă iti este colegă de clasă este si mai usor... o cunosti mai bine, sti ce ii place sti cenui ii place...Este in avantajul tău! dar, chairm dacă vreodata iti face nervi să nu-i spui ceva de genu,, ce ai tuu prostăă!? ar insemna să-i vorbesti urat si nu cred ca te va place a vreodata.altă optiune este sa-ti pui colegul/cel mai bun prieten sau pur si simplu o prietena apropiata ei să o intrebe daca te place.Altă varianta este să-ti faci un id si sa te dai drept o colega cu care se intelege bine si o intrebi si dacă zice ca da fă-ti curaj si intreba-o chiar tu. Dar dacă as fii in locul tău.la 9 ani m-as juca inca cu masinile nu mi-ar sta gandul la fete.in cazul meu la baieti.Suuces si pawave

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca iti mai place de ea pana in februarie fa-i un cadou simbolic de Sf.Valentin. Un medalion inimioara sau ceva de genul asta. S-ar putea sa o impresionezi.

| theLOVEsc a răspuns:

Aratai ***(puta)rolling on the floor

| marta13 a răspuns:

Vorbiti suflet la suflet si intereseaza-te ce ii place si ...cumparai.arata ca iti pasa de ea.