| anonim_4396 a întrebat:

Am aici un mic "targ" pentru voi:deci doresc sa dau funda+voturi pe gratis.Cine zice primul ca vrea funda, o are, asa ca grabiti-va! Restul au voturi(dau 3 la fiecare:folositor, amuzant si inteligent) daca ma adauga la prieteni.happy

Răspuns Câştigător
| miruniiki a răspuns:

Umm.interesantthinking funda?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce întrebare provocatoare!
Pa, pa.

| pinkystyleツ a răspuns:

Funda? sau vot?:*

| Bloomy a răspuns:

Eu te-am adaugat laughing.

| ioana996 a răspuns:

Fundita?:d

| lOllipOp a răspuns:

Eu vreau funditablushing

| Shine a răspuns:

Buna! Aici, pe TPU ai doua variante:
1. Pui o intrebare si astepti sa te ajute cineva
2. Ajuti tu pe cineva
Deci, daca vrei sa mituiesti oamenii pe TPU mai bine incetezi acum! Ce fel de om ar vrea o funda doar ca a scris primul ca vrea una sau un vot ca te-a adaugat la prieteni?straight face Ce penibil!laughing

| BiancaaBd a răspuns:

Vreau eu o fundita. Dar iti cer un micutsa ca data iti iau una maare nu mai ai de unde da la ceilaltihappy.

| Kiky2 a răspuns:

Fundita

| simona_2792 a răspuns:

Eu vreau funda:X

| Chox a răspuns:

Gataaa happy