| loveiseverything a întrebat:

Am apasat o combinatie de taste din greseala si acum nu mai scrie tastatura corect.cum fac sa revina la normal?[am scris pe tastatura din pc cu mouse]...cu tastatura normala scriu ceva de genu' w2O9sajkxcnbnnbc,,,klsi]k8i]k8ol9rt4q56RT4

2 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Uita-te daca in bara de jos in dreapta este un patratel in care sunt doua litere. Daca da, dai click acolo si selectezi EN English

| Barbu_Bianca_1993 a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie din engleza romana am patit si eu asa in loc de a sa scriu z atat pot sa iti zic dar ca sa dai din engleza in romana alt+shift