| vampiresaresexy a întrebat:

Nu stiu ce taste am apasat din greseala in Word, iar acum orice scriu imi sterge ce e scris in fata, de exemplu atunci cand ma duc in mijlocul unui cuvant si vreau sa-l editez. Practic, nu mai scrie nimic din cauza asta, se tot sterge ce e in fata si tot asa. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Ai apasat din greseala overwrite. dezactiveaza numlock si apasa 0(zero) si se va dezactiva

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Sau poate ai apasat tasta Insert - pe tastatura normala e deasupra la delete
Pentru alte sfaturi si trucuri despre calculatoare viziteaza: http://www.tutorialepc.ro