| Dawniix a întrebat:

Am apasat pe cv din greseala si mi s-a intors desktopullaughinglaughinglaughing cum il fac la loc? big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

RASUCESTE desktopul ->>>Ctr + Alt + Sageata dreapta -> Restart -> Ctrl+Alt+Sageata sus. Daca nu merge cu sageata sus incearca cu sageata stanga sau dreapta de doua ori. SAU Ctr + Alt + T | IN Windows XP clic dreapta pe desktop -> Hot Keys http://files.myopera.com/tibipop/2009/Hoy_keys.jpg Dupa fiecare operatiune da un restart la pc! Succes!