| cristianorudi7 a întrebat:

Am ascultat o melodie rap - hip-hop cantata de o voce feminina, nu stiu exact la ce radio, dar cantecul cred ca era destul de actual. Vocea fetei era o combinatie intre keysha cole si mary j blige.
Ah, si tot ce am putut retine a fost "everything, everything..."
Multumesc de ajutor

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! cred ca ar putea fi aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=lNyjkRlgO5s. O zi frumoasa sa ai

| cristianorudi7 explică (pentru croissant):

Am zis ca e destul de actuala si este rap - hip-hop si nu pop...