| Trrrtac a întrebat:

Salut,TPU.
Am inteles ca maine ( 1mai 2013) se deschide strandul Drumul taberei(moghioros). Am mai auzit ca maine, prima zi este intrarea libera.

Credeti ca este adevarat? Cel ce ma lamureste funda! :*

Răspuns Câştigător
| lucik93 a răspuns:

Am trecut azi pe langa el..sezlongurile sunt asezate si se spalau bazinele:d cred ca o sa se deschida maine(sper) cat despre intrarea libera..nu cred..tocmai maine ar fi cel mai mare profit..deci daaca vi..sa ai cei 20 lei pregatiti:d(daca mai e atatlaughing

1 răspuns:
| lucik93 a răspuns:

Citeste http://www.click.ro/......39587.html si ca sa spun asa pregateste banii caci se deschide:D