| ZeWsSs a întrebat:

Am auzit ca facebook se inchide sambata pentru ca a incalcan nu stiuh ce drepturi, e adevarat?

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Cred ca ai primit massu ' ala laughing Daca sar fi inchis messu ori de cate ori am primit si eu mesaju ala; ohooo la cati ani am ajunge laughing. Bineinteles terbuia sa am vreo 300 de ani de noroc sa imi moara mama de vreo 99 de ori dar nu sa inamplat straight face.

| MyFirstLove a răspuns:

Asa se spunea si asa o luna... nu stiu ce sa cred dar parerea mea e : cum sa inchizi ceva care este mai cautat decat youtube?

| MuresanVlad a răspuns:

Nu lua in serios toate aceste lucruri! Pot si un gen de spam sau, de altfel numit, "Facebook Scam". Este o pacaleala si o inselatorie, de altfel, daca este ci ceva de click-uit, poate fi si un gen de hack!

| AlinaAlina_8890 a răspuns:

Pai aia spun numai minciuni rolling on the floor