| SkateBoy a întrebat:

E adevarat ca se inchide pe 15 martie Facebook-ul?

10 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Mare pierdere!

| sorinae a răspuns:

Nu! nu este adevarat el nu are cum sa se inchida :p!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o veste foarte buna dar eu cred ca e imposibil sa se inchida, e o afacere prea mare ca sa dispara asa repede happy

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ar fi o veste foarte bună tine deoarece tu nu ai facebook sau chiar dacă ai e super plictisitor pentru că habarnai ce e facebook`ul cu adevărat, ar trebui să te uiţi şi tu la pagini interesante nu la toate piţipoancele şi vezi 100 like`uri şi gata eşti invidios iar facebook`ul nu mai e cool.
Nu, nu se va închide niciodată.

| ionutandrei95 a răspuns (pentru 愛日本):

You are an atention ***.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 愛日本):

Draga Raiisa, din cate observ Facebook-ul iti afecteaza mult viata si capacitatile de exprimare, din moment ce ti-a introdus in vocabular activ cuvinte ca si "super" sau "cool" in plus de asta nu ma prea ia valul cu facebook asa de usor ca pe tine, pur si simplu ma lasa rece, nu mi-am bagat netu ieri ca sa stau toata ziua cu gura cascata pe facebook pentru ca asa face toata lumea, asa ca nu iti da cu parerea despre mine daca "habarnai" happy

| ComatoseWine a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt cu tine! Ca doar vad multi intelectuali pe Facebook.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Mersi happy

| SkateBoy explică (pentru anonim_4396):

Nu neaparat te afecteaza. De exemplu, acele cuvinte le stiu si eu din viata reala. Nu am de nu stiu cat timp Facebook'ul si chiar nu cred ca e un site rau.

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi să ştii dragă mariusxx că mulţi chiar foarte mulţi stau pe facebook din plictiseală