| Pitiikaa a întrebat:

Am auzit ceva. si nu stiu daca este adevarat;(. Este Adevarat Ca La Vara Hollywood Undead vin in Bucuresti? Sau sunt doar niste minciuni. barfe?. Deci Vin Hollywood Undead, in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Ai auzit prost din pacate sad
Nu vin.
Trebuia sa fi aparut macar o data anuntul la stiri plus ca biletele ar fi trebuit puse in vanzare deja.

| Lady21 a răspuns:

Nu,nu vin dar sunt in Blood in blood out tour, nu vin dar s-ar putea sa vina in urmatoru turneu cand scot alt album. Funda?

| Teo_Oana_1995 a răspuns:

Mi-as dori eu sad