| daNNusa a întrebat:

Am auzit din ce in ce mai mult vorbindu-se despre traficantii de organe, copii disparuti si gasiti fara organe in ei...etchappy. Am vorbit cu cineva de la politie si a spus ca nu este nimic adevarat, ca la ei nu s-a inregistrat nici o plangere! Inttrebarea mea este: Este ceva adevarat? sau sunt doar niste zvonuri raspandite fara rosst? As vrea un raspuns REAL! [fundA]

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Sincer eu cred cai frajeala asta cu ambulanta neagra care se plimba pe strada dupa ora 7 si aduna copii dupa strada si le ia organele.Adika sa fim seriosi unde am auzit de asta: pe mess, pe TPU si pe facebook. daca era real auzeam la stiri sau scria in ziare

| Escape a răspuns:

Am auzit ca se fura din zona Colentina, Si ca ieri s-a gasit la Big o fetita fara ograne. Am observat ca la stiri nu se zice nimica, ca sa nu bage lumea in panica.Eu zic ca e cat se poate de adevarat.Nu cred ca sunt zvonuri, daca erau zvonuri, acest subiect nu interesa pe toata lumea.Nu e vorba numai de plangeri, ca poate s-au inregistrat la alte sectii

| yoyo01 a răspuns:

Eu cred ca da exista, la fel cum exista si traficantii de carne vie asa si traficantii de organe...ma rog, fiecare cu parerea lui

| GangstaGlock a răspuns:

E REAL! Toti sunt mana in mana politicienii+mafia+politia=traficanti!
Politicienii sunt cu mafia care fac trafic iar politia ii apara! Urasc chestiile astea! Sunt sadic si i-as omora in still jihadic, nazist, triade, yakuza, etc.
Cred in Dumnezeu dar as face dreptate pentru ca nu mai suport!