| cristianorudi7 a întrebat:

Am auzit melodia "Stand by me" cantata de o voce feminina, este o versiune disco, e recenta si cunoscuta, apare si la radio si vreau sa o gasesc. Multumesc

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Sigur nu e aia. ma pi$ pe Cristina ciobanasu si pe toti aia de la lala band, chiar asa de incuiati la minte sunteti, sa va uitati la prostii aia? inseamna ca sunteti mai distrusi ca ei. ce drcq sa mai spun... praf

| cristianorudi7 explică:

Si apropo, melodia este cantata in original de ben e. king, de care voi distrusilor nu ati auzit, iar versiunea pe care o caut eu este cantata de the fugees, vai de viata voastra cu varza band

| Resurrection a răspuns:

Sigur de Cristina Ciobanasu.

| sony99 a răspuns:

Stand bye me de Cristina ciobanasu