| Tom a întrebat:

Am auzit o melodie la Mall si nu o gasesc nici cum pe internet.Melodie e mai veche oricum dupa anul 2000, am retinut doar ca la refren era ceva de genul: '___, ___, my life for you is deja vu'(bis).
Unde este ___ nu am prea inteles ce zice stiu doar ca refrenu se termina cu "my life for you is deja vu" este o voce feminina si melodia este una lenta.Cunoaste careva melodia?
Dau Funda! Mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cumva Ace Of Base - My Deja Vu? :3

| Tom explică (pentru anonim_4396):

Nu.Nu e asa veche si plus de asta e mai lenta si o voce gen Mariah Carey dar nu cred ca ea canta melodia